Nasze doświadczenie budujemy od 1990 roku, niezmiennie pod nazwą Digi Pres.

Jako firma przeszliśmy długą drogę – od produkcji kaset magnetofonowych, przez płyty CD i DVD po otwarcie drukarni cyfrowej i offsetowej.

Przez te wszystkie lata zaufało nam wiele klientów. Naszymi odbiorcami są agencje reklamowe, agencje państwowe, wydawcy muzyczni oraz filmowi.  Mieliśmy przyjemność produkować płyty dla debiutantów polskiej sceny muzycznej jak i dla gwiazd które stale okupują najwyższe miejsca na  listach sprzedaży. Nasza firma nie jest głucha na zmieniające się tendencje w rynku i dlatego ciągle się rozwijamy  wprowadzając nowe produkty do naszej oferty.
Czujemy wielką dumę że nasi klienci często podkreślają jakość, zaangażowanie, atrakcyjne warunki współpracy oraz profesjonalizm jaki otrzymali w chwili podjęcia współpracy z naszą firmą.
Bazując na tych podstawach wypracowaliśmy model współpracy z naszymi partnerami i który chcemy kontynuować przez kolejne lata.

Posiadamy nowoczesny i stale rozbudowywany park maszynowy w skład którego wchodzą między innymi: wtryskarki do tłoczenia płyt CD i DVD, maszyny do wykonywania nadruków na płytach kompaktowych (offset, sito, cyfra), arkuszowe maszyny drukujące (offset, cyfra), własny dział CTP, rozbudowana introligatornia (cięcie, sztancowanie, szycie, uszlachetnianie druku). Zwieńczeniem jest dział konfekcji, wyposażony w maszyny do pakowania automatycznego oraz foliowania gotowych zestawów.

 

W ramach naszej grupy kapitałowej, działamy także jako Digital Disc.

Zamówienia realizujemy własnym transportem lub za pośrednictwem firm kurierskich, wysyłamy paczki w kraj jak i za granicę.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane i wymyślne produkcje.

Park maszynowy

Zaufali nam