O nas

Digi Pres

Ponad 30 lat doświadczenia w produkcji płyt i kaset.

Zajmujemy się kompleksową produkcją nośników muzycznych od 1990 r. Zaczynaliśmy od duplikacji kaset magnetofonowych, jako mała, rodzinna firma, by po kilku latach uruchomić jedną z pierwszych w Polsce tłoczni płyt kompaktowych CD i DVD. Pragnąc stale rozwijać i uniezależniać swoją produkcję od zewnętrznych podwykonawców, zainwestowaliśmy w nowoczesną drukarnię z maszynami do druku offsetowego i cyfrowego. Obecnie najważniejszym filarem naszej oferty jest tłoczenie płyt CD / DVDprodukcja płyt winylowychnagrywanie kaset audio oraz druk opakowań dedykowanych tym nośnikom. W naszym portfolio znajduje się obecnie kilkadziesiąt różnych modeli digipacków, ekopacków, kopert, obwolut, opasek – pełną listę znajdziesz w dziale Specyfikacje.

Przez te wszystkie lata zaufało nam wielu klientów.

Naszymi odbiorcami są agencje reklamowe, agencje państwowe, wydawcy muzyczni oraz filmowi. Mieliśmy przyjemność produkować płyty dla debiutantów polskiej sceny muzycznej, jak i dla gwiazd stale okupujących najwyższe miejsca na  listach sprzedaży. Czujemy wielką dumę, że nasi klienci często podkreślają jakość, zaangażowanie, atrakcyjne warunki współpracy oraz profesjonalizm, jaki otrzymali w chwili podjęcia współpracy z naszą firmą.

Dzięki tym doświadczeniom wypracowaliśmy model współpracy z naszymi partnerami, który chcemy kontynuować przez kolejne lata.

Stale śledzimy zmieniające się trendy na rynku wydawniczym i dlatego ciągle się rozwijamy, wprowadzając nowe produkty i usługi do naszej oferty. Dla wygody klientów obsługujemy cały proces wydania fizycznego nośnika od A do Z – od produkcji płyt i kaset, wytłoczenia winyli, wykonania na nich nadruku, wydrukowania opakowań po końcową konfekcję i dystrybucję gotowych produktów.

Posiadamy nowoczesny i stale rozbudowywany park maszynowy, w skład którego wchodzą między innymi:
  • wtryskarki do tłoczenia płyt CD i DVD
  • nowoczesne zautomatyzowane prasy winylowe
  • samodzielny dział glass masteringu i galwanizacji
  • rozbudowana introligatornia wyposażona w krajarki, automaty sztancujące, składarko-sklejarki, laminatory, falcerki czy maszyny do oprawy zeszytowej
  • arkuszowe maszyny drukujące metodą suchego offsetu i cyfrową
  • własny dział CTP
  • maszyny do wykonywania nadruków na płytach kompaktowych w 3 technologiach: offsetowej, sitodruku i cyfrowejj
  • dział konfekcji z maszynami do pakowania automatycznego oraz foliowania gotowych zestawów