Pudełka / Opakowania

Drukowanie na płytach CD i DVD metodą offsetową

Pudełka oraz opakowania

Mówi się, że nie szata zdobi człowieka. Pomimo to, sposób, w jaki zostanie zapakowany nasz produkt odgrywa bardzo ważą rolę, ponieważ to właśnie opakowanie jest pierwszą rzeczą, która przykuwa uwagę konsumenta. Dlatego właśnie warto, aby dany artykuł znajdował się w efektownym opakowaniu, które będzie zachwycało wyglądem, lecz jednocześnie zabezpieczy jego zawartość i zostanie wyprodukowane przy użyciu ekologicznych materiałów.

Oferujemy pudełka kartonowe wykonane z kartonów graficznych najwyższej jakości. Dzięki nowoczesnym i wydajnym maszynom, jesteśmy w stanie zaproponować przystępną cenę oraz krótkie terminy realizacji.

Zajmujemy się produkcją:

  • pudełka liniowe
  • pudełka z dnem automatycznym
  • opaski
  • obwoluty
  • pudełka klejone
  • pudełka składane

Każde z wymienionych pudełek kartonowych może być uszlachetnione poprzez podniesienie jego walorów estetycznych. W tym celu używane są przez nas: folie do laminowania na gorąco (błysk, matt, soft touch/velvet), lakiery dyspersyjne, których stosowanie ma na celu zwiększenie poślizgu i poprawienie odporności na ścieranie oraz emulsje UV (także z wybraniem/punktowe). Świetnie sprawdzają się również emalie holograficzne czy złocenia (hot stamping). Druga z wymienionych metod nazywana jest termodrukiem i daje efekt złotej lub srebrnej nici. Dzieje się tak poprzez wykorzystanie specjalistycznych folii, dzięki którym na danym podłożu pojawia się wyczuwalny w dotyku element, sprawiający wrażenie metalicznego. Polecamy też tłoczenia (wklęsłe oraz wypukłe). Tak szerokie możliwości zdobień opakowań kartonowych oferowane przez nas sprawiają, że jesteśmy w stanie wykonać pudełka, które spełnią wizję każdego, nawet najbardziej wymagającego, Klienta.

Pudełka kartonowe produkowane przez nas są atrakcyjne wizualnie, przystępne cenowo i co niezwykle ważne – ekologiczne, dzięki zastosowaniu papierów z certyfikatem FSC (Forest Stewardship Council). Przyznawany jest on przez organizację założoną 1993 roku, w której skład wchodzą przedstawiciele 25 krajów. Odznaczenie to świadczy o pełnym zaangażowaniu w produkcję  artykułów  przyjaznych środowisku. Znak odpowiedzialnej gospodarki leśnej, czyli logo FSC, jest symbolem rozpoznawalnym na całym globie. Jako firma mamy świadomość tego jak istotna jest troska o środowisko, dlatego właśnie do tworzenia naszych opakowań wykorzystujemy tylko i wyłącznie starannie dobrane, ekologiczne materiały.

Po dokładne informacje odnośnie oferowanych przez nas produktów, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Handlowym